Autor Wątek: WarGame 1942  (Przeczytany 2168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radziar

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja +30/-6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
WarGame 1942
« dnia: 02.09.2014, 17:28:03 »
Gra na przeglądarkę. Gdyby kogoś interesowały realia II wojny światowej zapraszam na Wargame1942.pl.

Bierzesz udział w konflikcie II Wojny Światowej, i jesteś największą nadzieją na uzyskanie zwycięstwa. Walczysz o własne przekonania i o prawdę eliminując wszystko co stanie Ci na drodze. Użyj swojej Armii do walki z tysiącami innych Graczy i wykorzystaj swoje zdolności dyplomatyczne wywierając wpływ na politykę Świata i zapisując się tym w historii.

W realistycznej grze przeglądarkowej Wargame 1942 staniesz przeciwko wojskom aliantów i państw Osi oraz innym graczom, których ambicje i strategie mogą nieoczekiwanie pokrzyżować Twoje plany. Tylko od Ciebie zależy, jaką taktykę wybierzesz. Pokonasz wrogów w wojnie błyskawicznej, czy postawisz na cierpliwe wyniszczenie ich zasobów? Staniesz sam przeciwko licznym armiom, a może dołączysz do chroniącego Cię sojuszu? Czy jeśli konspiracja nie jest Ci obca, wybierzesz drogę spisku i przejęcia kontroli nad wrogim blokiem militarnym, udając jego sojusznika? A może wierzysz w honor i szczerość ponad wszystko? Wybór strategii będzie należeć do Ciebie.

Twój kraj w trudnych czasach będzie potrzebował nie tylko boga wojny, ale również mądrego przywódcy, który prócz taktyki zajmie się gospodarką i dyplomacją. Dlatego zostanie Ci oddana władza nad polityką wewnętrzną – zabezpieczaniem granic, finansami czy subwencjami na badania naukowe. W śmiertelnej rozgrywce pokierujesz nie tylko starciami militarnymi, ale umocnisz kraj i jego finanse. Siła gospodarki może przechylić szalę zwycięstwa na Twoją stronę i wynieść Cię na szczyty rankingu.

Zawalcz o wszystko, co w życiu ważne. Zniszcz stojących na Twojej drodze wrogów. Wykorzystaj wojska i szpiegów przeciwko tysiącom innych graczy i wyjdź ze starcia zwycięsko! Zawalcz o potęgę i dołącz do grona najsilniejszych! Zmień historię świata – dopisz do niej siebie!

 


Inne gry warte uwagi