Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Phanatic82

Strony: [1]
1
Skoro masz Vlada to nie inwestuj już w Immo - dwóch obszarowych hero nie potrzebujesz a Vlad jest lepszy.
Skup się na rozwoju Grimfienda - to będzie Twój najlepszy Hero jakiego masz do tej pory. Możesz też trochę zainwestować w Orka do czasu jak nie trafisz lepszego tanka jak Skull Knight czy Dread Drake. Ork pomoże Ci trochę w dungeonach bo jest odporny na stun i trochę leczy. Brakuje Ci przede wszystkim w składzie Cupida który wzmocniłby siłę ognia.


Skład na daną chwilę to: PD, Vlad, Druid, TG, GR - ulepsz Grimfienda i Orka.   


Kolejną sprawą jest to, że masz trochę nietrafione talenty - PD - berserk albo revitalize, Vlad bullwark albo War God, GR i Grimfiend też do zmiany.


W Dungeonach musisz zainwestować w czary - Ares Fervor, Ares Frenzy, Snowstorm, Restoration najlepiej na 5 lev. oraz Guardian Angel - na tych się skup.


Z jednostek to zainwestuj w Ornithopter i je rozwijaj.


2
Pytania dotyczące gry / Odp: Jak zdobyć płomienie?
« dnia: 02.03.2017, 15:12:29 »
Druid berserk, Vlad bullwark albo war god. Jak Ci pada PD szybko to wrzuć mu cresta revive, stone skin albo tenacity - trochę pomoże, na pewno zmień mu to self destruct bo to bardzo nietrafiony talent dla niego.


Próbuj takie ustawienia: podstawa to PD,Cupid, Druid,Vlad - i zamiennie SB albo DD, możesz też spróbować PD, Cupid,Druid,SB,DD


Najlepsze cresty: Revitalize,Revive,Berserk,Bullwark,War God na tych się na razie głównie skup.
PD-Berserk,Revitalize,Revive
Cupid-Revitalize
Vlad-Bullwark,War God
SB-Bullwark,War God
DD-Bullwark, War God
Druid - na niego działa tylko Berserk powyżej 4 więc crest na razie odpada, możesz mu dać jakiś inny z wyżej wymienionych.

3
Pytania dotyczące gry / Odp: Jak zdobyć płomienie?
« dnia: 02.03.2017, 13:17:47 »
Poziomy hero masz wystarczające, ja mam też 5 baz i mam 573 płomienie (jestem na 7 poziomie experta)


Do dungeonów używaj:


PD, Cupid, Druid, Vlad, Santa, DD (podnieś skille na 7 tym hero). Talenty masz ostro pomieszane, niektóre niepotrzebnie ulepszane jak self destruct.


PD (berserk powyżej 5 albo revitalize), Cupid (revitalize) , Santa z War God jest ok, DD sprint do zmiany najlepiej na bullwark albo war god. Pytanie czy masz porobione inskrypcje? Powinieneś głównej piątce już powyżej 80 levelu jechać.


Na experta musisz mieć już ulepszony relic hall i czary: restoration, ares fervor, guardian angel, ares frenzy i snowstorm.


Z troopsów najlepiej koptery - i tutaj obejrzyj sobie filmiki jak używać troopsów i czary bo to ma ogromne znaczenie jak i miejsce startu hero.

4
Pytania dotyczące gry / Odp: HBM Q
« dnia: 02.03.2017, 12:44:32 »
HBM Q bez problemu można przejść na TH 15 z 5 bazami (u mnie poszło za pierwszym razem bez żadnych strat):

Hero:

1. PD 160 lev - skill 7
2. Cupid 160 lev - skill 7
3. Vlad 160 lev - skill 7
4. Ghoulem 160 lev - skill 7
5. SK 160 lev - skill 7

4 wieże Arrow Tower lev 2 - garisson 5 (fioletowy) i baza kwadrat na środku mapy z 4 wejściami (podwójny mur ulepszony na max lev) - w środku 4 wieże, 5 baz hero i po 4 skarbce złota i magazyny many.

5
Moim skromnym zdaniem BT to słaby pomysł, dużo bardziej przydatny będzie TG (Thunder God) z racji tego, że nie masz Championa na Bossa to przyda Ci się do walki z nim i jest bardzo pomocny w Dungeonach i rajdach na graczy (pięknie niszczy bazę i herosów z daleka). Oczywiście to moje zdanie - ja z niego dużo korzystam chociaż mam 16 innych legend to TG robi świetnie swoją robotę. A jak mu wrzucisz skilla i inskrypcje to niesamowicie sieka mapę piorunami :)  Do czasu aż nie wylosujesz coś lepszego TG będzie przydatnym hero.

Ja rozwalam sam Bossa lev.3 - wrzucam zawsze TG i Championa do składu (a mam dopiero 22k Might głównie dzięki dużej liczbie legend) ;)

6
Powoli moje konto zaczyna się krystalizować w dobrym kierunku ;)

Moja podstawowa 5 na razie to:

Santa , Ghoulem , PK , TG , Druid i dzisiaj wpadł mi PD z revitalize - za kogo go wstawić do składu TG czy Druida? Ja osobiście skłaniam się ku temu drugiemu bo Ghoulem jest od leczenia.

Druga rzecz, rozumiem że teraz głównym zadaniem będzie ładować exp i level w PD?

W rezerwie mam jeszcze:
Immortep , Treantaur , Beast Tamer , Champion , Succubus , Ninja i Paladin.

Bossa lev 2 udało mi się bić z Championem i TG w drużynie i żaden Heros nie padał - idealnie go ogłuszali na zmiane, teraz z PD powinno być jeszcze łatwiej. Udało mi się zająć 2 miejsce w gildii i zgarnąć nagrodę z czego się bardzo cieszę bo dało niezły zastrzyk potrzebnych HB.

Teraz powoli będę przechodził do zabawy z talentami aby wzmacniać Herosów (oprócz inscribe i crestów które systematycznie im wrzucam).7
Dzisiaj wpadł mi Santa Boom :P Pytanie czy rozwinąć GH na level 120 i wrzucić mu skilla na 5/10 czy rozwinąć Sante Booma do 100 levelu a jeśli Santę to wrzucić go do 5 zamiast Druida? Na razie na raidach robię masakrę samymi Herosami (GH robi miazgę na mapie i fajnie leczy), systematycznie wpadam na Mesa2 i robię Lost Realm. Jedynie dalej mam problem z Areną ale tym się nie przejmuję ;)

Kryształy i mane wrzucam w herosów z 5 - oraz cresty, najwięcej w GH i PK (mniej w TG) to oni na razie grają główne skrzypce w moim teamie i roznoszą bazy na strzępy bez użycia wojska ;)

Problem mam z gildią - co chwilę trafiam do jakiejś słabej w której nawet Bossa nie biją i tracę przez to masę HB na rozwój a wyjście z takiej gildii trwa 24h i znowu czas w plecy :( Czy ktoś mógłby mnie zaprosić do jakiejś aktywnej gildii ??? Na pewno będę codziennie aktywnie walczył i coś od czasu do czasu wrzucę z kamyków na donate.

8
Dzisiaj miałem farta i za 2.500 gemsów wylosowałem Atlanticore i Ghoulem - z tego drugiego jestem mega zadowolony :)

Cobe jak możesz podpowiedz mi jak ustawić główną 5 teraz i w kogo inwestować najwięcej na tym etapie - mam już ponad 10.000 Might.

Druid lev 100 / Energetic 4/10 / Berserk 4/8
Phantom King lev 100 / Soul Crush 4/10 / Blade Shell 3/8
Thunder God lev 100 / Thunderstorm 4/10 / Self Destruct 2/8
Immortep lev 100 / Storm of Seth 4/10 / War God 1/8
Ghoulem lev 80 / Spirit S 3/10 / Deadly Strike 1/8
Champion lev 80 / Storm H 2/10 / Flame Guard 1/8

W zapasie Paladin, Treantaur i Atlanticore na 60 lev na razie

Jak będę już wiedział jak ustawić podstawową 5 chcę się zając talentami i ich wymianą :)

Pozdrawiam.

9
Cobe wielkie dzięki za wskazówki! Czytam dużo poradników, oglądam filmiki i powoli się uczę. Dzisiaj za gems kupiłem 5 budowniczego i wyrolowałem Championa, Paladyna i Treantaur - ten ostatni się do czegoś nada czy nie pakować w jego rozwój?

Za Merity kupuję tylko Shardy, HB, skrzynie do zmiany talentów i esencje. 

Ok, kamyki będę wydawał na ulepszanie skilli Druida i PK.

Wbiłem już 9500 Might - powyżej 10k trzeba ponoć pakować mocno w rozwój inscribe?

Mane i złoto na razie skutecznie rabuje innym graczom jak mam nadwyzki to pakuje w rozbudowe albo np. ulepszam mury.

10
Poznajmy się / Cześć wszystkim
« dnia: 18.12.2016, 13:06:59 »
Cześć wszystkim,
mam na imię Radek - rocznik 82, od niedawna gram w Castle Clash i bardzo mi się spodobała ta gra :)


Wcześniej aktywnie grałem 8 lat w Ikariam ;)

11
Witam, gram bardzo aktywnie w castle clash zaledwie od 12 dni - jednak strasznie mnie wciągnęła ta gra i chciałbym zapytać o kilka rzeczy aby nie popełnić błędów początkującego.

Mam 7450 Might - 4 budowniczych , Town Hall buduje się na 12 lev (rozwijam aktywnie bazę i obecnie dążę do 6 Hero Base)

Moi główni herosi to:

Druid lev 100 / Energetic 4/10 / Berserk 4/8
Phantom King lev 100 / Soul Crush 3/10 / Blade Shell 3/8
Thunder God lev 80 / Thunderstorm 3/10 / Self Destruct 2/8
Ninja lev 80 / Slash 3/10 / Scatter 1/8
Immortep lev 60 / Storm of Seth 1/10 / War God 1/8

pozostali niebiescy:

Executioner lev 60
Ice Demon lev 40
Triton lev 20

Pytanie kogo rozwijać i jakie talenty są najlepsze do głównej piątki?
Na co najlepiej wydawać zielone kamyki Shards?
Na co najlepiej wydawać Merity?
Na co przeznaczać gemsy?

Aktywnie robię Questy, Dungeons, HBM fala 1 - F , Heroes Trial na razie L4 , oczywiście Storm Mesa itd.

Nie radzę sobie obecnie na Arenie - jestem za słaby, staram się obniżyć pozycję w rankingu wystawiając jednego słabego Herosa w Defence.

Wszystkie rady bardzo wskazane, będę wdzięczny za Pomoc. Jeśli jest jakaś Polska aktywna Gildia która widziałaby mnie w swoim składzie będę wdzięczny za info.

Strony: [1]